jsem hrdym clenem

Dětská skupina ŽÍŽALKY je provozována na základě registrace Ministerstvem práce a sociálních věcí podle zákona 247/2014 Sb., o poskytování služby péče o dítě v dětské skupině.                                                                       Evidence dětských skupin

DS zajišťuje péči o děti ve věku od 1,5 roku do 3 let.

PROVOZNÍ DOBA: pondělí - pátek 6:00 - 16:00.

Maximální počet dětí v dětské skupině je 24.

Telefon: +420 601 538 152

Konkrétní rozsah využívání služeb dětské skupiny je dále upraven ve „Smlouvě o poskytování služby péče o dítě v Dětské skupině ŽÍŽALKY" uzavřené mezi zákonnými zástupci dítěte a poskytovatelem služby.

Provoz a podmínky využívání služby péče o dítě v Dětské skupině ŽÍŽALKY jsou upraveny PROVOZNÍM ŘÁDEM. Tento dokument je závazný pro zákonné zástupce dětí a provozovatele dětské skupiny.

Pokud máte zájem o tuto službu, pro bližší informace kontaktujte ředitelku MŠ:  415 751 051; 774 808 151, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V menu dokumenty je připravena ke stažení Žádost o přijetí dítěte do DS. Žádost se podává v kanceláři MŠ - budova s červenou střechou, vstup z rampy, zvonek hospodářka školy.